Menu
NEWSLETTER

jeśli chcesz otrzymywać
co miesiąc najnowsze
artykuły podaj e-mail

Warsztaty pisarskie

Pisania można się nauczyć!


Warsztaty pisarskie to możliwość pracy pod okiem profesjonalnych nauczycieli.

Jeśli już od pewnego czasu zmagasz się z pracą pisarza, wiesz, że chwile natchnienia, weny.... to właśnie tylko chwile. Cała reszta to praca rzemieślnika, który tym lepiej i szybciej pracuje, im więcej wie i im lepsze ma narzędzia.

Zapraszamy do naszej szkoły Pasja Pisania.

Prowadzimy warsztaty stacjonarne w Warszawie i kursy internetowe.

Uczymy rzemiosła

Pisanie jest sztuką. Jak w każdej dziedzinie sztuki, również w twórczości literackiej ważny i potrzebny jest talent, ale bardzo nielicznym tylko talent wystarczy. Większość musi go odkryć i rozwinąć ucząc się rzemiosła. Często tylko po to, żeby poznane zasady i reguły łamać i wykorzystywać na swój sposób.

Traktujemy poważnie Twoją pracę

Nasze warsztaty nie są terapią, nie są spotkaniem towarzystwa wzajemnej adoracji. Koncentrują się na nauce pisania. Kurs pisarski to poznawanie reguł i zasad w praktyce. To czas na pisanie, poprawianie, słuchanie uwag nauczyciela i grupy.

Zatrudniamy profesjonalnych nauczycieli

Pisanie jest sztuką i bardzo cenną umiejętnością. Nauczyciele Pasji Pisania to pisarze i dziennikarze, którzy sami przeszli przez trudny proces poznawania rzemiosła pisarskiego. Piszą i publikują książki, wiedzą z własnego doświadczenia, co znaczy pracować nad warsztatem twórczym, ale przede wszystkim potrafią przekazać swoją wiedzę i doświadczenie adeptom pisania.

Limitujemy liczbę uczestników

Pasja Pisania prowadzi efektywne warsztaty pisarskie, takie, gdzie każdy uczestnik kursu ma możliwość regularnego prezentowania swoich prac i otrzymywania profesjonalnych komentarzy i opinii. Na naszych warsztatach każdy uczestnik otrzymuje całą uwagę nauczyciela i współuczestników, tak jak tego oczekuje. Dlatego też ograniczyliśmy ilość uczestników do maksymalnie 14 osób.

Który kurs jest odpowiedni dla ciebie?


Pasja Pisania Kurs Podstawowy - wprowadzi cię do świata twórczego pisania. Będziesz mógł rozwijać swoją zdolność obserwacji, swoją wyobraźnię i umiejętności pisarskie. Poznasz różne formy kreatywnego pisania. Nabierzesz zaufania do siebie, zobaczysz nowe pomysły i znajdziesz motywację do pracy.

Pasja Pisania I - jest dla tych, którzy: dopiero zaczynają pisać lub wracają do pisania po bardzo długiej przerwie, poszukują środowiska, które zmotywuje do pisania, dla tych, którzy są bardzo zainteresowani nauką i rozwijaniem warsztatu pisarskiego.

Kurs Pasja Pisania II - jest naturalną kontynuacją kursu Pasja Pisania I Najwięcej skorzystają uczestnicy, którzy znają podstawowe techniki pisarskie i nauczyli się metod konstruktywnej krytyki.Przeznaczony jest również dla tych, którzy mają pewne doświadczenie w pisaniu i chcą popracować nad dalszym doskonaleniem warsztatu.

Zapisy i informacje


Szczegółowe informacje i zapisy:

kursy@pasjapisania.pl

tel. 0 607 241 342, 0 601 299 051

Serdecznie zapraszamy.