Artykuły        

Michał Filipiak - Fredzio Jakotaki i świat tenisowych wartości Mariusza Fyrstenberga

Dziś, tj. 2 sierpnia, ukazała się książka naszego absolwenta Michała Filipiaka pt. "Fredzio Jakotaki i świat tenisowych wartości Mariusza Fyrstenberga". Serdeczne gratulacje dla autora!

Założę się o nowiutkiego smartfona, że większość z was uwielbia obchodzić własne urodziny. Z niecierpliwością odliczacie dni do kolejnej rocznicy. Gdy już nadejdzie, rodzice kupują pyszny tort czekoladowy i stawiają na nim tyle świeczek, ile macie lat. Sprzątają mieszkanie, gotują, zapraszają gości. Dostajecie kilka małych prezentów i jeden nieco większy. Pijecie dziecięcego szampana. Wszyscy śpiewają „Sto lat!”, a wy na chwilę stajecie się najważniejszymi ludźmi na świecie.
Gdyby odbywały się mistrzostwa świata w bylejakości obchodzenia urodzin, państwo Jakotacy regularnie zdobywaliby złoty medal.
Poznajcie niezwykłą historię o sportowych wartościach i sile marzeń najzwyklejszego na świecie dziesięciolatka - Fredzia Jakotakiego.
Przewodnikiem po magicznym świecie sportu jest jeden z najwybitniejszych polskich tenisistów w historii - Mariusz Fyrstenberg.

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się