Internetowy Kurs Pisania E-Booka      

Kurs pisania e-booka

Plan kursu

 1. „E-book - wszystko co powinieneś wiedzieć, zanim zaczniesz pisać” Dlaczego e-book? Wady i zalety elektronicznej książki. Poradnik jako najczęściej występująca forma e-booka. Cele związane z napisaniem e-booka. Dochód pasywny czy promocja? Pomysł na e-booka. Jakim tematem mogę podzielić się z czytelnikami? Badanie konkurencji. Jak zweryfikować swój pomysł na podstawie Internetu?
 2. „Przygotowanie do pisania” Kto jest odbiorcą e-booka i gdzie można spotkać potencjalnego czytelnika Jakie są główne potrzeby odbiorców e-booka? Jak się w nie wpisać swoją publikacją? Tworzenie konspektu e-booka. Drogowskaz, który ułatwia proces pisania.
 3.  „Tworzymy szkielet e-booka” Jak wybrać i zoptymalizować pod kątem słów kluczowych tytuł e-booka? Wstęp. Co powinno się w nim znaleźć, żeby zainteresować odbiorcę? O autorze. Krótka notka o sobie, która przekona czytelnika, że znasz się na tym, o czym piszesz. Zakończenie . Czym jest komunikat call to action? Inne istotne elementy: spis treści, rekomendacje, opinie czytelników, extra bonus
 4.  „Zaczynamy pisać!” W jakim programie pisać e-booka. Wskazówki do pisania. Naprawdę MOŻESZ już zacząć! Redagowanie e-booka. Przeczytaj jeszcze raz.
 5.  „Sprzedaż i marketing” Rynek e-booków w Polsce. Metody wydania e-booków. W jaki sposób można sprzedawać e-booki i ile można na nich zarobić. Promocja e-booka w Internecie
 • Kursy przeznaczone są wyłącznie dla osób pełnoletnich ** Każdy uczestnik otrzymuje Certyfikat ukończenia kursu
 • *** WYKŁADY DO KURSU PASJA PISANIA II NAPISAŁA MAŁGORZATA DZIUBAŁA

Terminy warsztatów

Nazwa kursu Termin Nauczyciel Cena
Kurs Pisania E-booka 2020-05-13 - 2020-06-16 Małgorzata Dziubała 490 zł Zapisz się

Kurs przeznaczony jest dla wszystkich osób, które:

 • chcą napisać swoją pierwszą książkę w życiu, ale nie wiedzą jak się do tego zabrać
 • chcą napisać poradnik z dowolnej dziedziny, która ich interesuje
 • chcą podzielić się z innymi swoją pasją lub wypracowanym warsztatem
 • chcą generować dodatkowe przychody pieniędzy, bez wychodzenia z domu
 • prowadzą biznes i chciałyby podarować swoim klientom wartościowy prezent (książki i e-booka nigdy się nie wyrzuca! To zdecydowanie lepiej działa niż wizytówka)
 • prowadzą swoje strony internetowe z newsletterem - e-book jako prezent za subskrypcję
 • myślą poważnie o napisaniu e-booka - kurs kończysz z rozpisanym konceptem i fragmentem rozdziału! 

Kurs prowadzony jest w grupie, która wraz z nauczycielem prowadzącym stanowi jedną klasę.

Uczestnicy otrzymują indywidualną ocenę swojej pracy przez nauczyciela oraz od innych uczestników kursu.

Klasa stanowi zespół, który wspiera się nawzajem i pomaga w pracy na każdym etapie pisania. Nie ma znaczenia, jakie masz doświadczenie – im bardziej różnorodna grupa, tym lepszy zespół.

Kurs trwa pięć tygodni , każda lekcja jest aktywna przez siedem dni.

Kurs składa się z trzech głównych części:

Wykłady – co tydzień uczestnicy mają możliwość zapoznania się z wykładem na temat zgodny z planem zajęć. Przez cały tydzień otwarte jest forum do danego wykładu, na którym klasa wraz nauczycielem może dyskutować na temat omawianego materiału. Uczestnicy kontaktują się ze sobą i z nauczycielem w dogodnym dla siebie czasie; uczestnicy kursu nie muszą być w tym samym czasie dostępni on-line.

Ćwiczenia – raz w tygodniu zadawana jest praca domowa w formie ćwiczenia pisarskiego. Każdy uczestnik ma tydzień na wysłanie pracy do nauczyciela, który poprawi błędy i rzetelnie oceni pracę. Ćwiczenia pisarskie zostały opracowane w taki sposób, abyś mógł poeksperymentować z koncepcjami omówionymi w wykładach.

Krytyka tekstów Krytyka tekstów – oprócz opisanych wyżej ćwiczeń pisarskich, każdy uczestnik będzie przedstawiał swoje teksty całej klasie. Ten moduł zajęć nazywamy – krytyką tekstów. Wszyscy uczestnicy wysyłają swoje opinie na temat komentowanej pracy. Następnie nauczyciel ocenia pracę pod względem merytorycznym. Cały proces dostarcza autorowi ocenianej pracy wielu cennych opinii i komentarzy, a pozostałym uczestnikom szansę uczenia się nie tylko na własnych przykładach.

 

Opinie uczestników

"Małgosiu, wykłady, Twoje wskazówki, porady, sugestie które od Ciebie otrzymałem są dla mnie bardzo cenne. W bardzo przejrzysty sposób opisałaś Drogę, którą można szybciej i łatwiej dotrzeć do celu - jakim jest własny e-book.
Kurs jak najbardziej spełnił moje oczekiwania, cieszę się, że mogłem w nim uczestniczyć. Bardzo dziękuję za poświęcony czas i przekazaną wiedzę - Robert, Kurs pisania e-booka, luty 2020

Wykłady zdecydowanie wyczerpały omawiane zagadnienia. Dużym plusem były również przejrzyste przykłady. Dziękuję za ludzkie podejście, jako nauczyciela , co pokazałaś w ocenach. Uważam kurs za udany :) – Kinga, Kurs pisania e-booka, luty 2020

"Małgosiu, kurs bardzo dobrze przygotowany. Wiele wartościowych przykładów i porad. Właściwie to "za rękę " przeprowadziłaś mnie przez temat. Dziękuję za ocenę, uwagi i podpowiedzi. Mam o czym myśleć :) – Małgorzata, Kurs pisania e-booka, luty 2020

 

więcej opinii...

Data kursu:
od 2020-05-13 do 2020-06-16

Kurs Pisania E-booka

Nauczyciel
Małgorzata Dziubała

Cena: 490 zł

Zapisz się

Masz pytanie?
Wystąpił błąd aplikacji.
Wypełnij prawidłowo wszystkie pola.
Wiadomość została wysłana.
...

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się