Internetowy Kurs Scenariusz II - Praca nad Tekstem       

Kurs Scenariusz II - Praca nad tekstem

Internetowy kurs Scenariusz II - Praca nad tekstem, to pięciotygodniowy intensywny kurs dla osób, które mają już gotowy scenariusz lub kilka części scenariusza i chciałyby dalej pracować nad tekstem, poddać go profesjonalnej ocenie nauczyciela i inspirującym opiniom grupy.

Kurs koncentruje się na "Krytyce tekstów" - czyli intensywnej pracy polegającej na przesyłaniu co tydzień swojego tekstu do krytyki oraz ocenianiu prac innych uczestników.

Na kursie nie działa moduł Wykład oraz Ćwiczenia - cała praca odbywa się w dziale Krytyka tekstów oraz oczywiście na Forum. Możecie pytać nauczyciela o wszystko, co chcielibyście wiedzieć, również z teorii pisania scenariusza. Będziecie rozmawiali o wszystkim, co dotyczy waszych tekstów!

Ważne:
Każdy uczestnik jest częścią zespołu, który wspiera się nawzajem na każdym etapie pisania. Nie ma znaczenia jakie masz doświadczenie zawodowe i pisarskie – im bardziej różnorodna grupa tym lepszy zespół. Od aktywności wszystkich uczestników zależy powodzenie kursu. Ważne jest, aby wszyscy czytali i komentowali prace innych.

Przez pięć tygodni kursu, co tydzień można wysłać do 8 stron A4 znormalizowanego tekstu scenariusza, czyli w ciągu całego kursu możecie poddać ocenie do 40 stron tekstu!

Terminy kursu

Nazwa kursu Termin Nauczyciel Cena
Kurs Scenariusz II - Praca nad tekstem 2020-02-26 - 2020-03-03 Łukasz Czapski 490 zł Zapisz się

Data kursu:
od 2020-02-26 do 2020-03-03

Kurs Scenariusz II - Praca nad tekstem

Nauczyciel
Łukasz Czapski

Cena: 490 zł

Zapisz się

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się