Internetowy Kurs Scenariusz II - Praca nad Tekstem       

Kurs Scenariusz II - Praca nad tekstem

Internetowy kurs Scenariusz II - Praca nad tekstem, to pięciotygodniowy intensywny kurs dla osób, które mają już gotowy scenariusz lub kilka części scenariusza i chciałyby dalej pracować nad tekstem, poddać go profesjonalnej ocenie nauczyciela i inspirującym opiniom grupy.

Kurs koncentruje się na "Krytyce tekstów" - czyli intensywnej pracy polegającej na przesyłaniu co tydzień swojego tekstu do krytyki oraz ocenianiu prac innych uczestników.

Na kursie nie działa moduł Wykład oraz Ćwiczenia - cała praca odbywa się w dziale Krytyka tekstów oraz oczywiście na Forum. Możecie pytać nauczyciela o wszystko, co chcielibyście wiedzieć, również z teorii pisania scenariusza. Będziecie rozmawiali o wszystkim, co dotyczy waszych tekstów!

Ważne:
Każdy uczestnik jest częścią zespołu, który wspiera się nawzajem na każdym etapie pisania. Nie ma znaczenia jakie masz doświadczenie zawodowe i pisarskie – im bardziej różnorodna grupa tym lepszy zespół. Od aktywności wszystkich uczestników zależy powodzenie kursu. Ważne jest, aby wszyscy czytali i komentowali prace innych.

Przez pięć tygodni kursu, co tydzień można wysłać do 8 stron A4 znormalizowanego tekstu scenariusza, czyli w ciągu całego kursu możecie poddać ocenie do 40 stron tekstu!

Terminy kursu

Nazwa kursu Termin Nauczyciel Cena

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się