Kurs Praca nad tekstem

Praca nad tekstem ONLINE

Praca nad tekstem ONLINE to MIESIĘCZNY intensywny kurs dla absolwentów kursów Pasji Pisania lub dla osób, które mają już gotową książkę, opowiadanie lub inny tekst i chciałyby poddać go profesjonalnej ocenie nauczyciela i inspirującej ocenie grupy.

Spotkania odbywają się 2 RAZY W MIESIĄCU PO 3 GODZINY, gdzie omawiane są fragmenty prac uczestników (max 25 stron tekstu na spotkanie)

Teksty wysyłane są wcześniej mailowo do nauczyciela i grupy, a na spotkaniu w pokoju konferencyjnym omawiane "na żywo", aby można było przedyskutować wszystkie problemy i wątpliwości.

Jest to kurs abonamentowy, czyli można go powtarzać co miesiąc, jeśli  będziecie mieli taką potrzebę, oraz można do niego dołączyć w każdej chwili, kiedy tylko zechcecie skonsultować swoją pracę.

Kurs Praca nad tekstem prowadzimy obecnie w formule on-line.

Kurs on-line polega na dostępie do prywatnego, wirtualnego pokoju konferencyjnego z numerem ID, który zapewnia udział w kursie tylko uczestnikom (max. 10 osób)
Kurs będzie umożliwiał dyskusję, dzielenie się własnymi tekstami, ich krytykę oraz będą mogli Państwo przesyłać materiały na czacie. Pomiędzy zajęciami będą mogli Państwo korespondować z nauczycielem mailowo.

Wymagania: dostęp do internetu, laptop lub komputer stacjonarny z kamerą lub ewentualnie telefon

Częstotliwość spotkań: 2 spotkania po 3 godziny plus korespondencja mailowa z nauczycielem pomiędzy spotkaniami

TERMINY KURSÓW:

Nazwa kursu Termin Dzień Miejsce Nauczyciel

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się