Kilka słów o Pasji Pisania        

 

Pasja Pisania - Szkoła kreatywnego pisania w Warszawie

Szkoła Pasja Pisania powstała w 2009 roku w Warszawie i od tego czasu jest największą i najlepszą szkołą kreatywnego pisania w kraju. Prowadzimy warsztaty pisarskie na różnym poziomie zaawansowania w Warszawie, Krakowie i Katowicach. W 2010 roku uruchomiliśmy kursy internetowe, które również cieszą się dużą popularnością. Mamy unikalną formułę i platformę do nauki. Do chwili obecnej zorganizowaliśmy ponad 600 kursów pisarskich stacjonarnych i internetowych.

Już ponad 100 naszych absolwentów opublikowało książki!

Wiemy, że pisania można się nauczyć i staramy się jak najlepiej przekazać tę wiedzę innym. Pisanie to nasza pasja.

Zapraszamy do szkoły kreatywnego pisania

Jeśli już od pewnego czasu zmagasz się z pracą pisarza, wiesz, że chwile natchnienia, weny.... to właśnie tylko chwile. Cała reszta to praca rzemieślnika, który tym lepiej i szybciej pracuje, im więcej wie i im lepsze ma narzędzia. Warsztaty pisarskie to możliwość pracy pod okiem profesjonalnych nauczycieli.

Dlaczego my?

Uczymy rzemiosła

Pisanie jest sztuką. Jak w każdej dziedzinie sztuki, również w twórczości literackiej ważny i potrzebny jest talent, ale bardzo nielicznym tylko talent wystarczy. Większość musi go odkryć i rozwinąć ucząc się rzemiosła. Często tylko po to, żeby poznane zasady i reguły łamać i wykorzystywać na swój sposób.

Traktujemy poważnie Twoją pracę

Nasze warsztaty nie są terapią, nie są spotkaniem towarzystwa wzajemnej adoracji. Koncentrują się na nauce pisania. Kurs pisarski to poznawanie reguł i zasad w praktyce. To czas na pisanie, poprawianie, słuchanie uwag nauczyciela i grupy.

Zatrudniamy profesjonalnych nauczycieli

Pisanie jest sztuką i bardzo cenną umiejętnością. Nauczyciele Pasji Pisania to pisarze i dziennikarze, którzy sami przeszli przez trudny proces poznawania rzemiosła pisarskiego. Piszą i publikują książki, wiedzą z własnego doświadczenia, co znaczy pracować nad warsztatem twórczym, ale przede wszystkim potrafią przekazać swoją wiedzę i doświadczenie adeptom pisania.

Limitujemy liczbę uczestników

Pasja Pisania prowadzi efektywne warsztaty pisarskie, takie, gdzie każdy uczestnik kursu ma możliwość regularnego prezentowania swoich prac i otrzymywania profesjonalnych komentarzy i opinii. Na naszych warsztatach każdy uczestnik otrzymuje całą uwagę nauczyciela i współuczestników, tak jak tego oczekuje. Dlatego też ograniczyliśmy ilość uczestników do maksymalnie 12 osób na kursach stacjonarnych i do 16 osób na kursach internetowych.

Serdecznie zapraszamy,

Urszula Gradzi

Pasja Pisania

Kursy internetowe

Kursy stacjonarne

Jak napisać książkę?

 
Chcesz wiedzieć więcej?
Wystąpił błąd aplikacji.
Wypełnij prawidłowo wszystkie pola.
Wiadomość została wysłana.
...

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się