Internetowy Kurs Webwritingu       

Kurs webwritingu

Plan Internetowego Kursu Webwritingu

  1. Eyetracking i SEO – Spojrzysz prosto w rozbiegane oczy współczesnego czytelnika i stoczysz walkę o jego uwagę. Dowiesz się, jak pisać zgodnie z badaniami eyetracking i zasadą odwróconej piramidy. Poznasz język, jakim posługują się użytkownicy wyszukiwarki. Zbadasz słowa kluczowe przy pomocy Google Keyword Planner lub statystyk witryny. Dotrzesz do słów, którymi czytelnicy opisują swoje emocje i znajdziesz z nimi wspólny język.
  2. Wielkie sprzątanie tekstu i pogawędka z czytelnikiem – Ożywisz tekst dynamicznymi czasownikami i pobudzisz wyobraźnię konkretnymi rzeczownikami. Poznasz słowa-tiki, papugi i zrzędy, które zaśmiecają tekst. Zaczniesz pisać tak, jak mówisz.Sprawisz, by czytelnik poczuł się swobodnie, przewidzisz jego pytania i wątpliwości, wstrząśniesz nim, a następnie zachęcisz do komentowania.
  3. Klikalne tytuły – Poznasz 12 sprawdzonych sposobów na chwytliwe tytuły (np. ranking, porada, wisienka na torcie) oraz mechanizmy psychologiczne, które zmuszą czytelnika do kliknięcia. Nauczysz się tworzyć tag tytułowy, czyli tytuł na potrzeby wyszukiwarki. Poznasz słowa-neony, które przykuwają uwagę w tytułach.
  4. Lead i nagłówki – Wypróbujesz 7 sposobów na mocne, energiczne rozpoczęcie tekstu (np. pytanie, statystykę, opowieść). Zatrzymasz niecierpliwe oko internauty na nagłówkach, które zapewnią go, że warto czytać dalej.
  5. Landing page, czyli tekst reklamowy w internecie – Dowiesz się, jak zaprojektować przejrzystą landing page i poznasz jej 10 głównych elementów. Stworzysz hasło reklamowe, przełożysz język cech na język korzyści, przełamiesz obawy, zmniejszysz ryzyko, wezwiesz do działania i skusisz promocją.

* Kursy przeznaczone są wyłącznie dla osób pełnoletnich ** Każdy uczestnik otrzymuje Certyfikat ukończenia kursu Webwritingu

Terminy warsztatów

Nazwa kursu Termin Nauczyciel Cena
Internetowy Kurs Webwritingu 2018-01-31 - 2018-03-06 Joanna Wrycza - Bekier 390 zł Zapisz się

Opinie uczestników

"Wspaniałe, syntetyczne wykłady i wnikliwe omawianie każdego ćwiczenia. Dużo skorzystałam na tym kursie." - Joanna, Kurs Webwritingu

"Kurs był dla mnie rozwijającym doświadczeniem. Wykonanie zadań wymagało ode mnie sporo trudu, ponieważ w ostatnich latach nie pisałam tekstów, które mają kogoś do czegoś zachęcić. Wiedza prezentowana w wykładach jest obszerna i szczegółowa, dlatego najpierw rysowałam mapę myśli z wykładu, żeby mieć obraz o czym należy pamiętać, następnie gromadziłam fakty w podpunktach a na koniec usiłowałam zebrać to wszystko w zgrabną całość. Przypominało to pakowanie puchowego śpiwora do małego worka - jak w jednym miejscu pasuje, to w drugim wyłazi. Nie wiem ile takie zadania zajmują czasu przeciętnemu kursantowi, ale mi zajmowały przynajmniej godzinę każdego wieczoru. W efekcie dorobiłam się.... nawyku pisania lub myślenia o pisaniu :)." - Katarzyna, Kurs Webwritingu

"Wykorzystam całą tę wiedzę tajemną do przyszłorocznego projektu." - Marta, Kurs Webwritingu

więcej:http://ww.pasjapisania.pl/opinie.html

Pozostałe kursy internetowe

Ponownie w sprzedaży!
Podręcznik kreatywnego pisania

Data kursu:
od 2018-01-31 do 2018-03-06

Internetowy Kurs Webwritingu

Nauczyciel
Joanna Wrycza - Bekier

Cena: 390 zł

Zapisz się

Formularz kontaktowy
Wystąpił błąd aplikacji.
Wypełnij prawidłowo wszystkie pola.
Wiadomość została wysłana.
...

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się